Kto prijíma život ako zázrak, tak ho aj zázračne prežíva...


Dajte mužom to, čo chcú!

09.07.2015 19:56

ja a šaty z USAÁno, milé dámy, dobre vidíte. Vždy dajte mužom to, čo chcú.

Neviem, či len moji kamaráti sú takí uchylní (aj tak ich mám rada). Voláme spolu či píšeme a pochválim sa, že mám nové šaty. Ako správny kamaráti sa tešia so mnou. Ale neostane iba pri tom. Chcú šaty vidieť. Alebo mňa? V každom prípade, povedia niečo v zmysle: "Pošli fotku so šatami..." Potom sa na chvíľku odmlčia: "A potom bez šiat." No nevyhovejte takej prosbe! ;-)

Alebo už sa vám niekedy stalo, že hodiny strávite rozhovorom cez čet alebo telefón, pozriete na hodinky a poviete: "Budem končiť, dám sprchu a idem spať." Načo vám druhá strana odpovie: "Pošli foto zo sprchy!" No a mám byť taká zlá a neposlať? Čo by som to bola za kamošku? 

Neviem však, ako by sa zhrozene tvárili, keby som im raz poslala aj kúsok tela. Napríklad ucho. Asi by to ťažko rozdýchavali. Veď oni chceli fotku sprchy, nie mňa.

 

Milé dámy, naši chlapi si neuvedomujú pri týchto špeciálnych požiadavkach, že zabudnú bližšie definovať, že by tie šaty radi videli na vás a potom vás bez šiat. Tiež fotka zo sprchy nie je definovaná, že máte byť na nej aj vy. Tak to využite! Využite svoju kreativitu a dajte mužom to, čo si pýtajú! Chceš fotku so šatami a bez šiat? Máš ju mať! Chceš fotku zo sprchy? Nech sa páči!

Milí muži, ak ešte naďalej túžite po mojej nahej fotke, rada vám ju pošlem. Nosím nahé (až žiadne) líčenie, môžete sa kochať mojou dokonalou pleťou. ;-)

Takže milé dámy, inšpirácia pre vás. Milí páni, kochajte sa! ;-)

fotka zo sprchy

so šatami a bez šiat

 

—————

Späť